Uverejnené

Čo prezradí oblečenie pani učiteľky: Pani učiteľka Nežná alebo Anna zo Zeleného domu?

Anna zo Zeleného domu - inšpirácia pre jesenný outfit pre moletky, oblečenie pre moletky

Spomínate si ešte na svoju prvácku pani učiteľku? Mne sa ušla nekonečne tvorivá a trpezlivá duša, dodnes sa mi vybaví obraz ako sme robili všakovaké pokusy na prvouke, všeliaké tvoreníčka na výtvarnej, aj povzdych nad mojim škrabopisom…  35 rokov, čo som do školy šla prvýkrát.

Máte školopovinné deti? Dokonca prváčatko? Meno pani učiteľky už viete, ale neviete aká bude. Kto je zvedavší – vy, či váš prváčik? Bude veselá a priateľská alebo prísna a vyžadujúca? Pohrala som sa s outfitmi pre pani učiteľky (ale kľudne sa inšpirujte aj vy) – nazvala som ich podľa vlastností, ktoré vo mne evokujú, že by dobrá a trpezlivá pani učiteľka mohla mať – čo vy na to, trafila som?

Pani učiteľka Nežná

Pani učiteľka Nežná je starostlivý materský typ. Nikdy nekričí – neklamem, naozaj dokáže deti usmerniť bez zvýšenia hlasu! Jej autorita plynie z láskavého prijatia detí, pozitívneho nazerania na ne.

Jesenné oblečenie pre moletky - blúzka XXL, bunda plus size, bmóda pre plnoštíhle

Dievčatká v nej nachádzajú inšpiráciu, vzor pre jemné ženské detaily. Tajne tipujú aké dlhé vlasy má schované v drdole. Chlapci v nej majú chápavú druhú mamu. Keď treba privinie ich do náručia. Viete že je okolo nej ružová aura jemnej kvetinovej vône? 🙂 Opasok zvýrazní pás pri postave typu hruška alebo presýpacie hodiny, ale aj pre postavy typu jablko – nebojte sa chýbajúci pás naznačiť. Kratšia bundička a veci dlhé do pása sa hodia pre postavu typu jablko.

Jesenné oblečenie pre moletky - blúzka XXL, bunda plus size, bmóda pre plnoštíhle

Ak vás vecičky zaujali, pridám na ne linky – kliknite na linku pod obrázkom a dozviete sa, kde vecičky majú. Vyberám veci od veľkosti 46, v čase tvorby článku sú v týchto veľkostiach v eshopoch dostupné. Ak už vecičky v obchodíku nenájdete, verím, že si vyberiete niečo podobne romantické 🙂

Neváhajte, kliknite, ak sa vám niečo páči – mne sa najviac páčia volánové blúzky s ružičkami, ešte stále móda v obchodoch a eshopoch diktuje volány a romantiku 🙂

Keď sa učiteľkou stala Anna zo Zeleného domu

Neviem, či na bielej čipkovej blúzke so stojačikom, ktorú som pre panie učiteľky s vlastnosťami Anny Shirleyovej vybrala, sú dosť nazberkané rukávy, čo myslíte?

Anna zo Zeleného domu - inšpirácia pre jesenný outfit pre moletky, oblečenie pre moletky

O chĺpok modernejšia Anna, avšak stále vzletne romantická – ružové tričko doplnené kvietkovanou šatkou. Dlhé sukne lepšie ukážu na vysokej postave. Nízke postavy by mali voliť sukne po kolená, pod kolená alebo do pol lýtok. Sukne do A pomôžu skryť boky hruške alebo presýpacím hodinám, postave typu jablko až tak veľmi nesadnú. Ale všetko treba vyskúšať, nevešajte hlavu predčasne! 🙂

Anna zo Zeleného domu - inšpirácia pre jesenný outfit pre moletky, oblečenie pre moletky

Učiteľky ako Anna rozvíjajú fantáziu vašich detí, hoci malé žieňatá, majú urputnú energiu a nepoznajú v ničom prekážky. Sú veľmi všímavé a neprehliadnu najmenšiu krivdu v triede. Sú prefíkané a keď treba, romantickú masku odhodia a malé i veľké prieky medzi deťmi s vtipom vyriešia. Deti si ich navždy zapamätajú.

Ak vás vecičky zaujali, pridám na ne linky – kliknite na linku pod obrázkom a dozviete sa, kde vecičky majú. Vyberám veci od veľkosti 46, v čase tvorby článku sú v týchto veľkostiach v eshopoch dostupné. Ak sa medzičasom vecičky minú, určite nájdete niečo podobné, nevzdávajte hľadanie romantiky! 🙂

Neváhajte, kliknite, ak sa vám niečo páči – mne sa najviac páči sveter s volánikovou légou a tiež šatka s kvietkami a geometrickým vzorom.

Moja pani učiteľka vyzerá inak!

Že vo vašej mysli vyzerá pani učiteľka menej romanticky? Viac ležérne,  športovo alebo viac rázne? Pozrite si aj ďalšie články:

Uložiť