Uverejnené

Žluťásku, žľuťásku, čičorečko… letné oblečenie pre moletky

Letné oblečenie pre moletky, oblečenie nadrozmerné veľkosti - žltá, mentolová, petrolejovo zelená

Poznáš pieseň, z ktorej som stvorila nadpis tohto článku? Je to pieseň z filmu Přijela k nám pouť.

Aj vaše deti sa už tešia na dobrodružstvá, ktoré možno budú plynúť lenivo letne a možno vzletne… 🙂

Začína leto, začínajú prázdniny, žlté motýliky poletujú po lúke… jedným z nich môžeš byť aj ty 🙂 V minulom článku som sa venovala oranžovému oblečeniu pre moletky, kto ho čítal vie, že som ho venovala mojej sestre, ktorá má rada oranžovú aj žltú farbu. Zistila som však, že slniečkovo žltého oblečenia je tento rok v ponuke dosť málo, no ukladala som si obrázky žltých vecičiek a pre mňa zase petrolejovo zelených (moja obľúbená farba).

Žltá a petrolejovo zelená – veď ony sa k sebe hodia ako sestry!

Samozrejme aj zladenie tón v tóne je super: Poletovať  po uliciach, či kancelárii sťa žluťásek  z pesničky vs. chladná zeleň štiavnického tajchu. Stavím sa, že kolegovia ťa pozvú na trojitú vanikovú alebo cookies! Alebo mrazivú after eight? Nechudni v lete, dopraj si zmrzku! 🙂

A ak sa chceš cítiť mlado a rozjašene, tak nasleduj trendy Minnie Mouse a iné vzory  🙂

Máš vzťah k pretváraniu vecí? Ja veľmi rada tvorím – najviac ma baví šitie, štrikovanie, maľba na hodváb. Z ozdôbok mám najradšej brošne a výraznejšie gombíky. Ak vieš prišiť gombík (?!?) tak potom nie je problém z fádneho mentolového saka urobiť sako zaujímavé. Podľa toho, aké zvolíš ostatné oblečenie, tak zvoľ aj gombíky… a je to, si iná, si svoja, si tvorivá!