Uverejnené

Oranžové oblečenie pre moletky – stretnúť slnko na ulici

Oranžové letné oblečenie pre moletky

Dnes som vstala pred piatou, vtáčiky tak hlasno čvirikajú, že znovu zaspať sa mi už nedarilo. Ranné vstávanie mi nevadí, zažívam čosi, čo sedmispáči nikdy nestihnú – východ slnka. Celá obloha je ružová, so stúpajúcim slnkom oranžová, na dramatičnosti jej vedia pridať mraky.

Slnko od rána páli – oranžová farba sa k letu dokonale hodí. Je farbou optimistov a ľudí so záujmom o novoty. Podporuje vraj trpezlivosť a neúnavnosť. Vyvoláva pocit šťastia a radosti. Ešte chladiť by mohla, no čo povieš? 🙂

Oranžové šatočky pre rôzne typy – od elegantných po nenápadné a pohodlné. Niektoré šaty sa ti zdajú prikrátke? – Doplň ich nohavicami alebo legínami –  tu je inšpirácia, ako kratšie šaty možno poňať ako tuniku.

Vybrala som tieto oranžové tričká, dostupné sú aj v nadmerných veľkostiach:

Ak chceš byť naozaj celučičká oranžová – tu sú nohavice alebo sukne, ktorými môžeš tričká doplniť. A ak chceš kontrasty – spomeň si na krásne nebo pri východe slnka – k oranžovej sedia všetky odtiene modrej. Alebo na kvietky nechtíka si spomeň – k oranžovej pasuje aj zelená.

Tento článok venujem mojej sestre, ona miluje oranžovú a žltú farbu a s gráciou ju nosí. Hľadala som darček k meninám pre ňu, nejaké letné oblečenie, a víťazmi sa stali tieto šatočky a náramok:

Dopĺňam minirecenziu: Šaty sú vhodné na nižšiu postavu. Ja mám 1,80 m, moja sestra 1,65 – padli jej ako uliate. Veľmi sa teším dnes si ich obliekla do práce. Samozrejme, kto odolá – skúsila som si ich, keď prišli, aj ja 🙂 Hlavne preto, aby som vedela, či nedám nevhodný malý darček, či ich nevrátim späť. Na vysokej postave pás padol príliš vysoko a aj boli krátke nad kolená.